Recenzie Auna

Overený zákazník Electronic Star Pavel Skačan

Pridané: 3. júla 2020

(naposledy upravené 1. augusta 2020)

• Menej citlivý mikrofón

Auna Wallie MG3

Auna Wallie MG3

Pridané: 23. júna 2020

• funguje

Overený zákazník Electronic Star Daniel V

Pridané: 21. júna 2020

• Zatiaľ funguje bezvadne
  • Výhoda, že je spojená moderná technika s tradičnou. To bol vynikajúci nápad takýto prístroj zostrojiť.
  • Hľadal som rádio s gramofónom, magnetofónom, s CD prehrávačom, FM prijímačom a s DAB+. Toto všetko prístroj spĺňa.
  • Nevýhoda, že je to tmavé, ako noc, a nedá sa vybrať svetlejšie prevedenie, lebo sa také nevyrába. Nevidieť na tom, čo je tam napísané. Aj displej je malý, má modrý základ a modré písmená. Diaľkové ovládanie stráca opodstatnenie, keď k prístroji musím ísť pozerať z celkovej blízkosti, aby som tam videl, čo mi oznamuje.

Ak Vás bude zaujímať pre každú prkotinu pribehnúť k prístroji prečítať čo oznamuje, tak je to dobrá voľba. Iba to ešte neviem, aká bude kazivosť, lebo to rádio mám iba tretí deň.

Overený zákazník Electronic Star Hudak lubomir

Pridané: 14. júna 2020

Zakúpený v Electronic Star

Očakával som lepší zvuk podstavec pod reproduktorom je neobruseny polistyren sa nedá odstrániť asi bola ešte čerstvá farba tak to tam ostalo nalepené

Auna Jerry Lee

Auna Jerry Lee

Pridané: 10. júna 2020

(naposledy upravené 10. júna 2020)

• Peknè prevedenie
  • Kvalitné prehrávanie

Overený zákazník Electronic Star František

Zakúpený v Electronic Star

• Aký prenosný ,keď nemá kučku,alebo pás na plece.

Overený zákazník MUZIKER.sk Jozef

Zakúpený v MUZIKER.sk

• auna connect cd je top výrobok
  • má všetky možnosti pripojenia
  • chytám bez šumu všetky rádia sveta
  • rádio hrá čisto, dobrý signál aj cez FM
  • veľká výhoda je aplikácia v mobile

Asi jediný nedostatok bol, že sa mi toto rádio nepodarilo zohnať v bielej farbe - aby som to doladil s linkou v kuchyni. Je to veľmi kvalitný výrobok. Pripojenie cez bluetooth, možnosť počúvania hudby cez CD, USB kľúč, mobil. Perfektná kvalita zvuku, bez šumu. Cez mobilnú aplikáciu sa dá riadiť celé rádio. Jedinou nevýhodou je, že v našej oblasti nie je DAB - digitálny príjem, ale to už nie je problém rádia.

Overený zákazník Electronic Star Miroslav

Zakúpený v Electronic Star

• Silné repro, ktoré hra veľmi kvalitne
  • Usb
  • Internetové rádia
  • Bluetooth
  • Dizajn
  • Najskôr som myslel, že je nefunkčny USB vstup, problém bol však v súborovom systéme samotného USB kľúča. Ak vám nepôjdu prehrať z neho pesničky naformatujte ho ako FAT32. NTFS totiž rádio neprečíta.

Toto rádio som kúpil otcovi pretože chcel vykročiť s dobou a poskriabane cedecka vymeniť za USB, zároveň chcel počúvať svoje obľúbené rádia kde je horší signál. Keďže toto rádio ma podporu internetových rádií a ma slušný výkon aj na dvor vybral som si jeho. A som taký spokojný s výberom že ho kúpim asi aj k nám do bytu. Ma všetko čo má rádio mat.

Pridané: 2. júna 2020

Auna TC-386WE

Auna TC-386WE

Pridané: 26. mája 2020

Zakúpený v Electronic Star

• všetko v jednom(CD,kazety,platne) inde sa už taká veža nepredáva

Pridané: 24. mája 2020

Zakúpený v Electronic Star

Spolahlivy, splnil ocakavania. Lahko sa ovlada, je tam vsetko co potrebujem.

Pridané: 17. mája 2020

• bluetooth
  • odstupňovanie hlasitosti
  • viditeľnosť tlačidiel
  • slabšia kvalita signálu
  • po zapnutí vždy východzia hlasitosť

Tento malý nemecký zázrak vás poteší svojim vzhľadom. Vo vašej kuchyni sa bude vynímať celkom slušne na rozdiel od iných kuchynských rádií, ktoré vyzerajú ako z roku pána. Zvuk tohto rádia je fantastický. Stále je to ale iba rádio a nevyrovná sa kvalite zvuku mikro systému, no 2 stereo reproduktory v kombinácii s dvoma basovými reproduktormi majú zvuk obdobný lepšiemu bluetooth reproduktoru (povedzme JBL) s čistým a mohutným zvukom. Montáž je veľmi pohodlná a rýchla. Za výhodu pokladám aj Bluetooth konektivitu, kedy si môžete pripojiť váš telefón a počúvať Spotify, či Youtube a popri tom dokonca prijímať hovory a telefonovať, nakoľko má toto rádio zabudovaný mikrofón s celkom dobrým dosahom.

Rádio disponuje dokonca LED prisvietením, no táto funkcia sa mohla pokojne vynechať, nakoľko svetlo je nevýrazné a totálne biele. Večer až tak nepomôže a v noci to nie je zrovna príjemné na oči. Pomerne veľkým mínusom je spracovanie tlačidiel na ovládanie. Ak by boli podsvietené, bolo by to fantastické, no nie sú. Navyše piktogramy a text na tlačidlách je tak nevýrazný, že nebudete vedieť, kde je to tlačidlo, ktoré práve hľadáte. Displej je podsvietený trochu viac ako iné spotrebiče. Ak teda hľadáte niečo, čo vám v kuchyni bude celý čas svietiť viac ako rúra a mikrovlnka, toto je ten prípad.

Za najväčší nedostatok pokladám odstupňovanie hlasitosti, ktoré tu mnohí spomínajú. Hlasitosť má 30 krokov. Od 1 - 4 je rozdiel úplne plynulý. Z 4 na 5 je rozdiel v hlasitosti obrovský. Ako by ste preskočili zo 4 rovno na 10. Veľká škoda je, že rádio by sa najpríjemnejšie počúvalo presne na krokoch hlasitosti, ktoré pomyselne chýbajú. Teda na 4 je rádio pomerne tiché a na 5 už pre niekoho hlasné. Nerozumiem, prečo to takto vedci z NDR vyhotovili.
Hlasitosť sa tiež neukladá a pri zapnutí napríklad skoro ráno, sa rádio vždy zapne na hlasitosti 12 z 30, hoci ste ho vypínali na hlasitosti 4.

Celkovo ale rádio hodnotím pozitívne. Ak sa viete zmieriť s hlasitosťou, tak za 40 eur nič lepšie a hlavne krajšie nenájdete. Pri najhoršom si po opatrnom vybalení rádio zapnite, hlasitosť vyskúšajte a ak vám nebude skok zo 4 na 5 vyhovovať, rádio naspäť zabaľte a pošlite na späť. Tovar ponúka aktuálne jediný eshop, hoci ho nájdete na viacerých stránkach a dováža ho priamo z Nemecka, tak na doručenie si treba počkať cca týždeň.

S kúpou som spokojný a verím, že dlho budem, taktiež verím, že vám moja recenzia pomohla pri rozhodovaní o kúte tohto kuchynského rádia.

Auna Beachboy

Auna Beachboy

Overený zákazník MUZIKER.sk Overený zákazník

Pridané: 9. mája 2020

Zakúpený v MUZIKER.sk

Všetko v absolútnom poriadku :-)

Pridané: 4. mája 2020

• Super retro dizajn

Pridané: 29. apríla 2020

Zakúpený v Electronic Star

okrem slabšieho grama, všetko je o.k.

Pridané: 28. apríla 2020

• Hra dobre

Auna Belle Epoque 1908

Auna Belle Epoque 1908

Pridané: 27. apríla 2020

Zakúpený v Electronic Star

• dobra cena pekne prevedenie

skoda ze vyrobca nedoplnil aj korekcie ten Bass trochu chyba

Pridané: 7. apríla 2020

• trochu malo watov

Auna Areal 653

Auna Areal 653

Pridané: 5. apríla 2020

Zakúpený v Electronic Star

Super repraky aj dizajnovo ozaj velmi pekne odporucam kazdemu nebudete lutovat. Je tam vsetko co potrebujem usb,aux,sd slot a hlavne bluetooth. Sme spokojny s tovarom aj cenovo hlavne.

Zobrazujem 421 - 440 zo 500 recenzií 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25